четверг, 23 июня 2016 г.

"ЩОДО НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ"...Інформаційне повідомлення щодо науково-практичної конференції

Інформаційне повідомлення

22 червня 2016 року  в м.Києві, Конча-Заспа, на базі санаторію «Жовтень» відбулася науково-практична конференціяз оцінки медико-біологічних наслідків Чорнобильської катастрофи.

У конференції взяли участь Генеральний директор ДУ ННЦРМ АМН України Базика Д.А., Перший заступник Генерального директора з наукової роботи  Сушко В.О.,  директор Медичного департаменту МОЗ України Кравченко В.В., заступник директора Департаменту з Чорнобильських питань  Мінсоцполітики Уєздовський В.О., головні лікарі обласних Чорнобильських диспансерів,  представники громадських чорнобильських організацій, члени ВГОІ «Союз Чорнобиль України».

На конференції порушувались питання щодо виконання програми комплексного медико–санітарного забезпечення та лікування онкологічних захворювань із застосуванням високовартісних медичних технологій громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Також на конференції порушувались питання щодо виконання бюджетної програми «Відшкодування громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, витрат на лікування у закладах охорони здоров’я на території України, придбання ліків, що відсутні в таких закладах, виробів медичного призначення, протезів, крім зубного протезування дорогоцінними металами та металокерамікою», де було відмічено, що станом на 22 червня 2016 року розпочато фінансування зазначеної програми. Більш детально зупинились на вимогах цієї програми, правильності оформлення  необхідних документів.

Резолюція за підсумками проведеної конференції доопрацьовується та буде розміщено на сайті.
 


ПО ВЫХОДНЫМ И ПРАЗДНИКАМ БЛОГ НЕ ОБНОВЛЯЕТСЯ

Комментариев нет:

Отправить комментарий