понедельник, 27 июня 2016 г.

28 ЧЕРВНЯ - ДЕНЬ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ...


  28 червня  ми відзначаємо двадцяту річницю від дня ухвалення Конституції України  – головного документа, який окреслює основні права і свободи людини, визначає найважливіші суспільні відносини, територіальний устрій держави, демократичні засади її розвитку.
        Витоки Основного Закону за історичними мірками мають глибоку історію. Століттями наші співвітчизники думали про державні механізми й про гарантії вольностей українського народу. І на цьому шляху особливе місце займають перша в Європі Конституція, написана Пилипом Орликом,  гетьманські  універсали,   славна Козацька держава.  Тому прийняття Конституції, після проголошення незалежності України –  це  продовження багаторічної боротьби українського народу та  його славних  традицій.
          День  28 червня  1996 року   –   подія в історії української  держави, яка стоїть в низці небагатьох історичних дат, що єднають людей, перетворюючи населення на народ, а територію  – в державу.
         Демократичний розвиток ніколи не був легким, адже  сьогодні важливо зрозуміти, що глибинні перетворення, котрі відбуваються в нашій державі, залежать не тільки від державних інституцій, а й  від  свідомості та активності кожного громадянина України! Ці процеси взаємопов’язані. 

 


ПО ВЫХОДНЫМ И ПРАЗДНИКАМ БЛОГ НЕ ОБНОВЛЯЕТСЯ

Комментариев нет:

Отправить комментарий