понедельник, 16 мая 2016 г.

"КОМАНДА КОНКРЕТНИХ ДІЙ, ЧИ ОБІЦЯНОК?"...


Ми будемо активно взаємодіяти з громадянським суспільством України, - Андрій Рева

Міністр соціальної політики Андрій Рева зустрівся з представниками громадських організацій, які опікуються соціальним захистом громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, з метою обговорення проблемних питань, що виникають на шляху реалізації базового чорнобильського закону.
Йшлося, зокрема, про пенсійне забезпечення, необхідність скасування податку на пенсійні виплати, фінансування чорнобильських бюджетних програм, забезпечення житлом чорнобильців, відновлення фінансування бюджетної програми для забезпечення автомобілями інвалідів-чорнобильців та інші питання. Керівники громадських організацій акцентували увагу на Законі „Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”. До нього вже внесено 55 змін, однак громадські активісти запропонували додати туди ще декотрі.
У відповідь Андрій Рева зазначив, що наразі це навряд чи змінить ситуацію на краще. Оскільки, на його переконання, на часі розробка нового законопроекту, що не буде обмежувати пільги і не буде їх скасовувати або зменшувати, а головне - який би встановив однаковий підхід держави до людей, які мали стосунок до жахливої Чорнобильської трагедії.
Андрій Рева запевнив присутніх, що Міністерство і він особисто будуть активно взаємодіяти з громадянським суспільством України.
„Таке завдання перед нами поставив Премєр-міністр. У нас, справді, вже є громадянське суспільство - завдяки людям, які обєднані за інтересами, статусом і головне – за бажанням щось змінити в державі. Так, ми всі є учасниками процесу. Ми не повинні бути просто споживачами рішень чи дій влади. Ми повинні бути тими, хто бере участь у виробленні й виконанні всіх цих рішень”, - наголосив він.
Також Міністр зазначив, що діалог потрібен, навіть якщо не завжди повністю співпадатимуть погляди або інтереси при розробці тих чи інших нормативних актів. Але те, що їх необхідно опрацьовувати, проговорювати, що необхідно чути один одного, - у нього в цьому жодних сумнівів немає.
Андрій Рева висловив сподівання, що нинішня зустріч стане аналітичною базою для рішень, що прийматимуться і Міністерством соціальної політики, і Кабінетом Міністрів, і Верховною Радою.

 


ПО ВЫХОДНЫМ И ПРАЗДНИКАМ БЛОГ НЕ ОБНОВЛЯЕТСЯ

Комментариев нет:

Отправить комментарий