среда, 18 мая 2016 г.

"ТАКОЇ ЗГОДИ ЧОРНОБИЛЬСЬКА ГРОМАДСЬКІСТЬ НЕ НАДАВАЛА"...Про скасування Протокольного доручення наради в Уряді України з лідерами громадських чорнобильських організацій від 25.04.16р.

Прем’єр-міністру України
Гройсману В.Б.

Шановний Володимире Борисовичу !


На зустрічі лідерів громадських чорнобильських організацій, які брали участь у нараді з Вами і членами Уряду України 25 квітня 2016 року, розглянуто Ваше Протокольне доручення «Щодо обговорення питань, пов’язаних із соціальним захистом громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи».
Усі керівники громадських чорнобильських організацій категорично не погоджуються з пунктом 1 зазначеного Протокольного доручення щодо підготовки нової редакції Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», монетизації пільг, посилення адресності їх надання. Такої згоди чорнобильська громадськість не надавала. Не підтримав таку пропозицію й жоден з учасників протестної акції чорнобильців, що відбулася 12 травня 2016 року біля Верховної Ради України.
Наша спільна позиція така: необхідно внести зміни до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», першочергові законопроекти №4442, 4442-1 внесені до парламенту. Крім цього, основою для подальшої співпраці може бути законопроект №2093, який був проголосований у Верховній Раді України, але заветований Президентом України. Таку позицію підтримали всі громадські чорнобильські організації, які брали участь у нараді з Міністром соціальної політики України А. Ревою 12 травня 2016 року.
Враховуючи вищезазначене, просимо Вас, шановний Володимире Борисовичу, скасувати згадане Протокольне доручення та привести його у відповідність з позицією чорнобильської громадськості України.


З повагою,
Президент ВГОІ
«Союз Чорнобиль України»                                                 Володимир ВОЙТОВ


 


ПО ВЫХОДНЫМ И ПРАЗДНИКАМ БЛОГ НЕ ОБНОВЛЯЕТСЯ

Комментариев нет:

Отправить комментарий