четверг, 14 апреля 2016 г.

Програма діяльності "нового" Кабінету Міністрів України...


Які новації пропонує уряд Гройсмана у Програмі діяльності Кабінету Міністрів 

Програма діяльності Кабінету Міністрів України, яку представив у парламенті Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман і яку було роздано народним депутатам, містить чимало новацій.   

Зокрема, у розділі «Оновлення влади та антикорупційна реформа» уряд зобов’язується запровадити на парламентських виборах пропорційної виборчої системи з відкритими списками.

У розділі «Децентралізація та реформа публічної адміністрації» передбачено оптимізацію структури місцевих державних адміністрацій, усунення дублювання та надлишкових функцій, делегування органам місцевого самоврядування повноважень з надання більшості базових адміністративних послуг, здійснення оптимізації структури органів державної влади, інших державних органів, чисельності держслужбовців.

У сфері регуляторної політики – реформування контрольно-наглядових органів, скорочення дозвільних процедур, запровадження механізмів страхування ризиків інвесторів, розвиток високотехнологічних виробництв тощо.

У розділі «Реформа сільського господарства» - проведення розмежування земель різних форм власності, запровадження виключно аукціонного порядку передачі земель, що перебувають у державній чи комунальній власності, в оренду, розвиток ринку оренди, надання права розпоряджатися землею об’єднаним територіальним громадам, залучення інвестицій у розвиток аграрного сектору, запровадження програм державної підтримки фермерських господарств, спрощення системи оподаткування, пільгове кредитування.

У сфері соціальної політики – створення ефективної системи призначення і надання пільг, перехід до адресності та монетизації надання пільг, запровадження загальнообов’язкового державного медичного страхування, реформування системи призначення спеціальних пенсій, підвищення мінімальної пенсії щоквартально.

Голос України

 

ПО ВЫХОДНЫМ И ПРАЗДНИКАМ БЛОГ НЕ ОБНОВЛЯЕТСЯ

Комментариев нет:

Отправить комментарий