понедельник, 7 марта 2016 г.

"ДЗВОНИ ЧОРНОБИЛЯ"...



ХТО ПОЧУЄ ДЗВОНИ ЧОРНОБИЛЯ ЧЕРЕЗ 30 РОКІВ ?


2 березня в приміщенні   Київської   Обласної   Державної   Адміністраціїї  відбулось засідання Організаційного комітету  по проведенню  заходів  в  Київській  області  з  нагоди    30 роковин Чорнобильської  катастрофи.
Організаційним комітетом прийнятий план заходів, який зводиться, здебільшого, до проведення зустрічей з постраждалими, проведення анкетування їх потреб, та покладання квітів біля памятників та меморіальних комплексів жертвам Чорнобильської катастрофи в Київській Області.
А для живих ліквідаторів і потерпілих від ЧАЕС бюджетом на проведення заходів не пердбачені жодні кошти.
На засіданні були присутні Радник голови Адміністрації Київської області Лисенко В.П. і представники  різних  департаментів, які замість того щоб вшанувати героїв, що захистили весь світ від великого лиха, на запитання чорнобильців чому не передбачені кошти - ображали заслуженного героя ліквідатора Чорнобильської катастрофи Дерду І.І. і заслуженного громадського діяча Голову ГО «Інститут іновацій» Линник С.О., що відстоювали права чорнобильців - ліквідаторів.
Представники департаменту соцзахисту- які повинні у першу чергу допомагати чорнобильцям, на прохання Линник С.О., що бачила власними очима у яких страшних умовах знаходяться переселенці і ліквідатори, про поліпшення умов проживання ліквідаторів у інтернатах  лише кричали на неї, та говорили, що буцімто вона не повинна цим займатись. Але чорнобильці не хотіли мовчати, а скаржились, що на місцях жодне питання, що турбує чорнобильців, щодо отримання житла і земельних ділянок не вирішується.
Президент РГО «Дзвони Чорнобиля» Кузнецова Д.О., розповіла присутнім, що у м.Боярка інваліди, потерпілі від катастрофи на ЧАЕС не отримали ані житла, ані земельних ділянок, що їм повинні були надати згідно закону. Попередні губернатори області Присяжнюк А.Й., та Шандра В.Н. тільки обіцяли допомогу інвалідам перед телекамерами іноземних і місцевих ЗМІ, але вони не виконали своїх обіцянок
Ще Кузнецова Д.О. підняла питання про проведення виставок художніх робіт обдарованих дітей-інвалідів, ліквідаторів ЧАЕС, інвалідів до 30 роковин катастрофи на ЧАЕС, та відповідно попрохала коштів для естетичного оформлення робіт у рамки, на що отримала дивну відповідь від департаменту Культури, що буцімто не треба оформляти роботи, можна їх прибити цвяхами, або приклеїти!
Такого за 11 років ми ще не чули від освідчених, культурних людей.
Інваліди-майстри нашої організації представляли свої художні роботи на 43 виставках місцевого і Міжнародного рівня і найперша умова - естетичне оформлення робіт, тому, що це не просто малюночки, а картини високого рівня, якими  зацікавились мистецтвознавці, музеї Гамбургу, Канади, до нас навіть приїздила делегація з Польщі, Аргентини і Німеччини.Особлива тема вишиті картини, які відбражують нашу спадщину – українське мистецтво, а без офрмлення вони не будуть гідно виглядати.
Коли присутні зрозуміли, це - тоді особисто Радник  КОДА Лисенко В.П. пообіцяв допомогти і представники департаменту Культури, також пообіцяли підтримку.
Коштів у організацій немає і часу зосталось обмаль

Ліквідатори катастрофи на ЧАЕС і чорнобильці вважають такий стан недопустимий, Заходи потрібно проводити, щоб нагадати людству, від якого лиха ціною свого життя вони спасли світ, та надати хоча б адресну допомогу лежачим ліквідаторам, та віддячити вдовам – на це потрібен всьго мільйон гривень.
Хто почує дзвони Чорнобиля через 30 років? Сподіваємось, що усі!
Допоможіть нужденним, Ваша допомога, для нас дуже важлива.
Дзвоніть та відправляйте кошти, щоб врятувати інвалідів, ліквідаторів ЧАЕС







 

  ПО ВЫХОДНЫМ И ПРАЗДНИКАМ БЛОГ НЕ ОБНОВЛЯЕТСЯ

Комментариев нет:

Отправить комментарий