вторник, 29 марта 2016 г.

МІЖНАРОДНА АСОЦІАЦІЯ "4-й БЛОК"...

У Львові до 28 квітня триватиме вулична виставка екологічного плакатуУпродовж місяця на площі Ринок буде презентовано експозицію робіт міжнародних дизайнерів-графіків Асоціації «4-й блок».
«З 28 березня до 28 квітня у Львові відбудеться масштабна мистецька подія – впродовж місця на площі Ринок у самісінькому епіцентрі міста буде презентовано експозицію робіт міжнародних дизайнерів-графіків Асоціації «4-й блок», – повідомили сьогодні, 28 березня, «Щоденному Львову» в прес-службі міськради, де також розповіли подробиці:
«Експозиція присвячена 30-й річниці Чорнобильської катастрофи і 5-й річниці трагедії на Фукусімі. Акція обіцяє стати найяскравішою подією весни. Ініціативна група запрошує надати інформаційну підтримку проекту і долучитись до програми відкриття експозиції, яке заплановане на 28 березня о 15:00 на площі Ринок, 1.
Проект реалізовано за сприяння управління культури Львівської міської ради, Центру міської історії Центрально-Східної Європи та Благодійного фонду «Перша Львівська Фундація». Міжнародна плакатна акція «30 + 5» – це тематична колекція екологічних плакатів, об'єднана єдиним форматом і колірною гамою зображень (всі роботи виконані в чорно-білих тонах).
Провідні дизайнери з різних країн світу створили 35 плакатів, що відображають ставлення до минулих подій, акцентувавши увагу на розумінні майбутнього розвитку людства.  Метою акції є привернення уваги львів'ян до екологічної проблематики сьогодення, методом мистецької репрезентації впливу наслідків найбільших техногенних аварій (Чорнобиль, Фукусіма) на рівні глобального осмислення відповідальності людини за суттєві зміни, що відбуваються в екосистемі Землі.
«Аварії на Чорнобиль і Фукусіма АЕС призвели до людських жертв, принесли руйнування і страждання сотням тисяч людей, нагадали нам про небезпеку техногенних катастроф, про високу ціну науково-технічного прогресу. Але вони також послужили і потужним поштовхом до осмислення глобальних екологічних проблем, переконливим аргументом на користь відмови від використання ядерної енергетики і переходу на оновлювані й альтернативні джерела отримання енергії і, врешті-решт, більш дбайливого ставлення до нашого спільного дому – планети Земля.
Акція «30+5» буде тиражована і показана в рамках Європейського тижня пам'яті «За майбутнє після Чорнобиля і Фукусіми» з 11 березня по 26 квітня 2016 року в Україні (Харкові, Києві, Дніпропетровську, Одесі, Львові), а також у деяких містах Європи. 
Довідка Міжнародна Асоціація дизайнерів-графіків «4-й Блок» – громадське об’єднання дизайнерів, арт-менеджерів, зацікавлених в розв’язанні екологічних проблем засобами мистецтва. Асоціація створена на добровільних засадах з метою підтримки й розвитку творчих ініціатив в області екології, дизайну й культури.
                                                                                ДЖЕРЕЛО:
 

  ПО ВЫХОДНЫМ И ПРАЗДНИКАМ БЛОГ НЕ ОБНОВЛЯЕТСЯ

Комментариев нет:

Отправить комментарий