четверг, 17 марта 2016 г.

Виступ народного депутата України Москаленко Я.М. на відкритті сесії Верховної Ради України 15 березня 2016 року
Виступ народного депутата України Москаленко Я.М. на відкритті сесії Верховної Ради України 15 березня 2016 року

Шановні колеги!
Я більше не буду пропонувати жодних нових планів, ідей, пропозицій. За останній час цього добра вже стільки, щоб ми його так втілювали!
Я пропоную вам на одну мить замислитися і уявити собі, що наша Україна – це по суті один великий Титанік. І він уже тоне.
І поки одна частина пасажирів (а це народ) на ньому намагається якимось чином залатати пробоїну, вичерпати воду, чи якомога ближче догребти до берега, то інша (а це влада) -  займається елементарною дєльожкою кают. Б’ються за комфортабельнішу кімнату.
Тільки хочу вам нагадати, панове, що коли йдеш до дна, не має значення в яких умовах ти тонеш.
Нам зараз варто згуртувати свої зусилля навколо порятунку країни. Ми всі в одному човні.
Депутатська група «Воля народу» складається з депутатів – мажоритарників. Усі ми разом об’єднуємо близько 3 мільйонів виборців. І кожен з нас завалений тисячами листів.
Я не буду їх всі вам зараз зачитувати. Але є один, який мене вразив. Це лист від колишнього мера наймолодшого міста України. Мера, який керував містом 25 років. Рівно стільки, скільки років незалежній Україні. І пройшов увесь цей час разом з нашою Державою. Його варто почути, бо він говорить словами українців. Прошу пана Голову одразу про додатковий час, якщо не вкладуся в регламент.

Шановний представник народу, народний депутат Ярослав Миколайович!
Другий раз виборці чорнобильського регіону підтримали вас на виборах до Верховної ради. Ми обирали вас тому, що було розуміння один одного.
Ми розуміли ці складнощі, які є в українському суспільстві. Але ми разом і бачили шляхи вирішення цих проблем, незважаючи на те, що вони були
надскладними.
Те, що відбувається зараз, просто не вкладається в здоровий глузд. Під прикриттям реформ іде практично відкритий грабіж українського народу. Величезна допомога наших західних партнерів давала і дає можливість з мінімальними втратами для кожної української сім’ї провести реформи.
Замість цього – примітивне, абсолютно економічно необґрунтоване, антинародне підвищення тарифів, які автоматично ведуть до підвищення цін на всі товари.
Ми є свідками критичного зниження реальної зарплати, втрати робочих місць і людського відчаю.
Величезні протиріччя з’явились в українському суспільстві, яке розділяється вже не на багатих, середній клас і бідних. А на дуже багатих, з критичним зменшенням середнього класу і дуже бідних.
Демократія сьогодення - це інструмент обдурювання, політичної брехні, вседозволеності, духовного занепаду і можливостей маніпуляції суспільства. Сам термін безжалісно експлуатується різними елітами під ширмою реформ. Саме такий стан і створює умови для величезного обурення, протистояння, революційного, радикального настрою.
Просимо Вас звернутись до усіх своїх колег, зупинити цей безлад, пустопорожню балаканину та злочинну бездіяльність. Схаменутись і запропонувати суспільству, усім громадянам України реальний вихід з цього
становища.
На останок додам. Напередодні 30-річчя Чорнобильської катастрофи, мені соромно дивитись справжнім Героям Чорнобиля у вічі. Держава не тільки забрала у них все, що могла, забравши Конституційне право на медичну допомогу, і залишивши лише, вибачте, право на смерть. Тож герої АТО - народні депутати України, ті, що знаходяться в залі, і ті, хто на полі бою - можуть чітко усвідомити, що держава, яка так себе поводить з чорнобильцями (якщо ми її докорінно не змінимо), буде ставитися так само і до Вас.
З повагою,

Володимир Удовиченко
Депутат Київської обласної ради,
Почесний член Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи,
Професор, доктор економічних наук,
Лауреат Державної премії в галузі науки і техніки,
Справжній громадянин України, який 29 років віддав подоланню наслідків катастрофи на ЧАЕС


 

  ПО ВЫХОДНЫМ И ПРАЗДНИКАМ БЛОГ НЕ ОБНОВЛЯЕТСЯ

Комментариев нет:

Отправить комментарий