среда, 17 февраля 2016 г.

"ПЕНСІЙНЕ СВАВІЛЛЯ"...ДО ВІДОМА ПЕНСІОНЕРІВ!


До Пенсійного фонду України надійшло декілька повідомлень, що при зверненні до органів Фонду від пенсіонерів вимагають надати папір, папки, конверти, файли, клей, канцелярське приладдя, підписку на відомчу газету.
Шановні пенсіонери! 
Просимо мати на увазі, що у всіх випадках такі вимоги є незаконними і Пенсійний фонд присікає такі спроби.
Перелік документів, які додаються до заяви про призначення пенсії, визначено нормативно – правовими актами. Як правило, такий перелік є мінімальним – це документи, що посвідчують особу (її вік, місце проживання), дані про номер облікової картки застрахованої особи, документи про страховий стаж до 1 січня 2004 року. Якщо особа має особливий статус чи працювала в особливих умовах, вона має підтвердити обставини, які дають право на більш ранній вихід на пенсію, відповідними документами.

Щодо передплати відомчого видання, то це справа виключно добровільна. Працівники Фонду можуть пропонувати передплатити газету, в якій висвітлюються актуальні питання діяльності Фонду, найбільш типові питання, з якими звертаються пенсіонери, всі новації в законодавстві та роз’яснення щодо порядку їх застосування на практиці, але аж ніяк не пов’язувати факт підписки із зверненнями пенсіонерів.

Про кожен випадок незаконних вимог просимо інформувати Пенсійний фонд України через
Контакт центр за телефоном 0-800-503-753.

 

  ПО ВЫХОДНЫМ И ПРАЗДНИКАМ БЛОГ НЕ ОБНОВЛЯЕТСЯ

Комментариев нет:

Отправить комментарий