четверг, 17 декабря 2015 г.

СОЮЗ ЧОРНОБИЛЬ УКРАЇНИ

 

 9 Міжнародний фестиваль пісні «Чорнобильські мотиви»

2015-12-16


9 Міжнародний фестиваль пісні «Чорнобильські мотиви» відбувся у Дніпропетровську. Засновниками, ідеєносіями, та організаторами фестивалю є Всеукраїнська громадська організація «Асоціація «Афганці» Чорнобиля» та Дніпропетровська обласна організація Всеукраїнська громадська організація інвалідів «Союз Чорнобиль України». Головна мета фестивалю – вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, надання шани загиблим, пошук та розкриття творчих здібностей, які мовою музики, пісні, поезії, образотворчого мистецтва відтворюють історичну правду чорнобильської трагедії, об’єднання талановитих учасників ліквідації та постраждалих від наслідків аварії в єдину велику родину в ім’я щасливого мирного майбутнього нашої Держави.

               Цього року на фестиваль завітало 175 учасників – всього 73 творчі одиниці. Ми зібрали в одному залі виконавців з 11 областей України, з Білорусії за сприянням Голови Дніпропетровського регіонального громадського об’єднання "Білоруси Придніпров'я» Корольова В.О., та з Російскої Федерації.

               До складу журі вперше було запрошено Народного артиста України Анатолія Гнатюка. Почесним головою журі фестивалю стала Герой України Ніна Матвієнко, як завжди вона своїм чарівним співом відкрила Гала концерт переможців фестивалю присвячений ліквідаторам. 

У роботі фестивалю взяв участь Президент ВГОІ «Союз Чорнобиль України» Володимир Войтов.

Давши високу оцінку організації заходу і відзначивши вагомість його для чорнобильського руху взагалі, В.В.Войтов виступив з ініціативою залучити лауреатів до Всеукраїнського концерту майстрів мистецтв України в Палаці мистецтв «Україна в Києві до 30 –річчя Чорнобильської катастрофи.В рамках Міжнародного фестивалю пісні «Чорнобильські мотиви» проходив соціальний форум  «Спільна справа» громадських організацій при підтримці Дортмундського освітнього центру (Федеративна Республіка Німеччина) та Міністерства зовнішніх справ Федеративної  Республіки Німеччини.


 

ПО ВЫХОДНЫМ И ПРАЗДНИКАМ БЛОГ НЕ ОБНОВЛЯЕТСЯ

Комментариев нет:

Отправить комментарий