понедельник, 21 декабря 2015 г.

МИНИСТЕРСТВО СОЦИАЛЬНОЙ ПОЛИТИКИ
Ми розпочинаємо оптимізацію структури Пенсійного фонду та запровадження централізованої бази даних пенсіонерів, – Розенко

Кабінет Міністрів України ухвалив постанову „Деякі питання функціонування територіальних органів Пенсійного фонду України”, якою реорганізовуються деякі територіальні органи Пенсійного фонду шляхом злиття або перейменовування окремих його управлінь. Про це повідомив Міністр соціальної політики України Павло Розенко.
„Це дасть змогу скоротити видатки на утримання фонду завдяки оптимізації функцій і об’єднання дрібних підрозділів”, - сказав Міністр.
„Із 683 територіальних управлінь Пенсійного фонду, які працюють зараз, скорочується 159”, - уточнив Розенко. При цьому, за його словами, гранична чисельність працівників територіальних управлінь ПФУ буде скорочена з 36 364 до 31 802.
„Будуть об’єднані насамперед невеликі управління, що обслуговують менше 10 тисяч пенсіонерів і більшість кадрового складу яких становив управлінський апарат”, - пояснив очільник Мінсоцполітики.
При цьому, за словами Павла Розенка, на базі скорочених управлінь будуть створені відділення, які обслуговуватимуть громадян на місцях. „Погіршення якості обслуговування пенсіонерів, застрахованих осіб і страхувальників не буде. Жоден підрозділ у адміністративно-територіальній одиниці не припинить безпосередню роботу з людьми”, - заявив Міністр.
Розенко також повідомив, що Пенсійний фонд розпочинає запровадження централізованої бази даних пенсіонерів. „Це відкриє можливість призначати пенсію будь-яким управлінням незалежно від місця реєстрації людини”, - сказав він.
ПО ВЫХОДНЫМ И ПРАЗДНИКАМ БЛОГ НЕ ОБНОВЛЯЕТСЯ

Комментариев нет:

Отправить комментарий