среда, 16 декабря 2015 г.

ЧЕРКАСИ

У Черкасах вшанували ліквідаторів 

Чорнобильської катастрофиУ Черкасах вшанували ліквідаторів Чорнобильської катастрофиУчасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, яка сталася 26 квітня 1986 року, вшанували сьогодні в Черкасах. Саме в цей день, 14 грудня, офіційно ввели в експлуатацію комплекс захисних споруд (саркофаг) над зруйнованим четвертим енергоблоком станції. Про це «Новій Добі» повідомили у міській раді Черкас. 

Щоб вшанувати ліквідаторів Чорнобильської катастрофи біля пам’ятного знака «Жертвам Чорнобиля», учора відбувся спільний молебень, після чого присутні поклали квіти до його підніжжя.

Разом із небайдужими жителями міста участь у пам’ятних заходах узяв міський голова Черкас Анатолій Бондаренко, його заступники Станіслав Овчаренко та Юрій Гончаров, представники структурних підрозділів міськвиконкому.

За даними департаменту соціальної політики, нині в Черкасах проживає 1 216 ліквідаторів аварії 1 категорії та 928 ліквідаторів 2 категорії. Ще 699 жителів міста потерпілих від Чорнобильської катастрофи, належать до 2 категорії постраждалих та 105 – до третьої. 


 

ПО ВЫХОДНЫМ И ПРАЗДНИКАМ БЛОГ НЕ ОБНОВЛЯЕТСЯ

Комментариев нет:

Отправить комментарий